20 Kasım 2012 Salı

Monica McCarty - Maskesiz

Yiğit görüntüsü, korku uyandıran şöhreti ve dillere destan dövüş becerileri Alex MacLeod'un kaya kadar sert bir paralı asker rolüne bürünmesi için biçilmez bir kaftandı. Klanını korumak için bu gizli görevi üstlenen Alex, asıl amacını kimseye belli etmeyeceğine dair yemin etmişti. Ancak bu cesur girişimi, bizzat haydutların elinden kurtardığı güzel bir kadın tarafından tehdit edilir; bu masum meleğin bir anda planlarını tehlikeye atacağı aklının ucundan bile geçmemektedir. Meg Mackinnon onu koruyacak ve klanını ayakta tutacak güçlü bir eş arayışı içindeydi; ta ki bir gece yarısı delici mavi gözleri ve toy şehvetiyle karşısında onu görüp soluksuz kalacağı ana dek. Alex hiç sadakati olmayan bir paralı asker gibi davranır, ancak hiç de öyle değildir. Meg, ateşe doğru yürüdüğünden habersiz, onun tüm karanlık yönlerini keşfetmeye çalışır ve tehlikenin boyutu giderek artar, özellikle de bir İskoç erkeğinin maskesini indirmeye cesaret edecek bir kadın için.

İnatçı, tutkulu, zeki, espirili, güzel ve yakışıklı aşıklar Meg Mackinnon ve Alex MacLeod... 
Beni uzun zamandır bu denli kendine bağlayan bir kitap olmamıştı. 
Monica McCarty'nin diğer kitaplarını okumak için sabırsızlanıyorum. 
Ben tarihi aşk romanı yazarımı buldum :)2 yorum:

ayşe dedi ki...

merhabalar bu kitabı bende okumuştum gerçekten güzel bi kitap fakat önce yazarın asi kitabını okumanızı tavsiye ederdim seri kitabı olmasada devam kitapları çünkü..... ama yinede okuyabilirsiniz tabikide :)))

adasehir dedi ki...

ayşe; serinin ikinci kitabını okuduğumdan haberim yoktu, ilk okumaya başladığım zaman :) ama daha sonra diğerlerini de okudum :) teşekkür ederim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...