25 Kasım 2012 Pazar

Monica McCarty - Asi

Onu kendine aşık etmek için yalnızca bir yılı vardır... Isabel MacDonald, amansız bir kavgaya son vermek için klanının en azılı düşmanı Rory MacLeod ile nişanlanmayı kabul eder. Ancak nişan onun kaleye - ve biraz tahrikle kalbine - girişini kolaylaştırmak için bir paravandır. Ne var ki haince planları hayranlık duyduğu her şeye sahip güçlü ve korkusuz bir Highland reisi olan Rory tarafından sınanır. Şimdi Isabel hep hayal ettiği mutluluğu, tam da ihanet etmesi gereken adamda bulmuş ve ihtirasın intikamdan çok daha tehlikeli olabileceğini görmüştür. 
Dostların yakınında olsun ama düşmanın çok daha yakınında... Rory'nin MacLeod reisi olarak görevi açık ve nettir: Kralın emrine itaat edip MacDonald'ların kızı ile evlenmek - şartları ise kendisi belirleyecektir. Rory nişanın yalnızca bir sene sürmesine karar verip kızı ailesine teslim ettikten sonra başka biriyle evlilik yapmayı planlar. Fakat bu baştan çıkarıcı güzellikteki kadının, onun çelik gibi dirayetine meydan okuyacağını ve sert görünüşünün altında içten içe kaynayan dizginlenmemiş ihtirası ortaya çıkaracağını tahmin edemez. 


Serinin ikinci kitabı olan Maskesiz ile tutkunu olmuştum yazarın. Bu ilk kitabı. Maskesiz'de Rory MaacLeod'un erkek kardeşi olan Alex MacLeod'un büyük aşkını nasıl bulduğu anlatılırken; Asi'de Rory MacLeod'un büyük aşkını nasıl bulduğu anlatılıyor. Siz önce serinin ilk kitabını okuduktan sonra diğerlerini okuyun ama :)Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...