26 Şubat 2012 Pazar

Online Alışveriş Deneyimim


Herkese merhaba! Oo en son 3 Şubatta yazmışım ben, hımm :) O zaman bir yaşam belirtisi gösterebilirim değil mi? :) Evet efendim, başlıktan da anlaşılacağı üzere ilk kez şu özel online alışveriş sitelerinden alışveriş yaptım; birisi trendyol.com, diğeri de 1v1y.com. Trendyol'dan canım annem için bot; Bir Varmış Bir Yokmuş'tan da kendime Ten by Deniz Akkaya koleksiyonundan elbise aldım. 

Öncelikle şunu söyleyebilirim ki Trendyol'un hızına ve kaliteli sistemine hayran kaldım. Ürünüm kargoya verildiği anda telefonuma mesaj gönderdiler ve 1 gün sonra ürün hasarsız elimdeydi. Ve annem botunu çok beğendi ♥ , hihi :)

Bir Varmış Bir Yokmuş'tan sipariş verdiğim Ten by Deniz Akkaya elbisemin kargoya verilmesi kampanyanın bitiminden yaklaşık 6 gün sonra elime ulaştı, sağolsunlar maille kargoya verildiğini haber verdiler. Elbisem hasarsız bir şekilde güzel paketinin içinde elime ulaştı. Sitenin belirttiği gibi 1 hafta içerisinde gönderiyorlar ürünü ama Trendyol'un hızından sonra sabırla beklemek çok zordu benim için. Bu arada en çok kafama taktığım şey elbisenin boyu acaba bana kısa gelir mi ki düşüncesiydi; çünkü sitede mankenin boyu belirtilmemişti. Ben de Deniz Akkaya'nın boyuna güvendim; hani elbiseyi kendisi tasarlıyor ya, e malum boyu da uzun{1.78}, benim boyum da{1.76}, olur o zaman ya diyip bir cesaret sipariş verdim elbiseyi :) Boyu nasıl mı oldu? Elbiseyi topuklu ayakkabımla giyince çok süper oldu cidden valla, yani doğru bir mantık yürütmüşüm :) Kendime hayran kaldım hihi :) Tabisi fotoğrafımı paylaşamiiiciiim :) Yalnız elbise benim göbişimi biraz belli etti, aşağıdaki manken kızımızda bakınız çok süper durmuş :) Bu arada Deniz Akkaya'nın tasarladığı elbiselerin en önemli özelliği 1 beden ince gösteriyor olması :)6 yorum:

want more fashion dedi ki...

=) ne kadar tatli yazmissin.. bende zekana hayran kaldim ben düsünemezdim =)
o zaman güle güle kullanin.. trendyol yurt disina da yolluyo mu acaba.. bi arastirayim

adasehir dedi ki...

want more fashion; :) teşekkür ederim Senacım :) bildiğim kadarıyla yurtdışına gönderim yapmıyorlar Sena.

tubitos dedi ki...

canım ne zamandır görüşemiyoruz yahu.. trendyol da 1v1y de benim sık alışveriş yaptığım ve hiç sorun yaşamadığım siteler. elbise çok güzelmiş o koleksiyona bi de ben bakaym, bu arada boyun ne kaa uzunmuş senin :)

adasehir dedi ki...

tubitos; evet canım yaa :( uzun süredir girmiyordum bloguma, uğrayamıyordum size :( bir süre daha böyle devam edecek galiba, kendimi düzene sokmaya çalışıyorum :( hihi evet uzunum birazcık :)

Şantiyenin Gülü (Tender Lady in the construction site) dedi ki...

elbise gerçekten güzelmiş ama uzun ince olmak gerek,hem spor hem abiye şık olarak kombinleyebilirsin, iyi günlerde kullan :)

adasehir dedi ki...

Şantiyenin Gülü; çok teşekkür ederim :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...