1 Ocak 2012 Pazar

Sometimes...

Hani bazen insanın içine bir şey oturuverir ya nedensiz, hani bir boşlukta hissederiz ya kendimizi... İşte tam o moddayım şu an... İstiyorum ki aslında, zaman biraz daha hızlı aksın ve yaşamak istediğim "o an"ı yaşayayım... Ama aynı şekilde istiyorum ki zaman biraz daha yavaşlasın ki "yaşadığım an"ın keyfini çıkarıyım, çok geç olmadan... İstiyorum ki "o an"da her şey çok güzel olsun, ama korkuyorum da işte nedensizce... Hani küçükken bize derler ya "zaman çok hızlı akıyor" diye, ve bize o zamanlar çok yavaş ve inanamayız "zaman nasıl hızlı akıyor ya, çok da yavaş işte" deriz içimizden... Son zamanlarda daha bir iyi anlıyorum söylenilenleri, daha çok sindiriyorum ve işliyorum içime... Hani bazen de karşımızdakine içimizden geçen herbişeycikleri anlatmak isteriz saatlerce ama anlatamayız ya... Belki de büyümek böyle bir şeydir... Bazen... Öyle işte... 8 yorum:

Syhn dedi ki...

büyükler ne zmn yanıldılar ki.. bende her geçen gün bir büyüğüme hak verirken yakalıyorum kendimi

adaşehir dedi ki...

Syhn; yanıldıkları zamanlar oluyor tabi ama çoğu kez yaşadıkları deneyimlerini paylaştıklarında ben de bir ders alabilir miyim acaba diye dinliyorum artık...

Unknown dedi ki...

evett bu tür düsünceleri cok iyi bilirim..
evet maalesef kücükken cok yavas akan zaman büyüdükce hizlaniyo sanki.. hatta bazen zamanla yaristigimiz bile oluyo.. zaten hayat bu.. bu durumla büyüdükce yasamayi ögreniyoruz..

adaşehir dedi ki...

want more fashion; bazen düşünüyorum acaba böyle hisseden, "bu anı" bu kadar yadırgayan ben miyim diye? Tek ben değilim biliyorum, ama kabullenmek istemeyen benim galiba, ya da çoğu kez bu durumu görmezden gelip kaçmayı tercih ediyorum sanırım...

Ülkü dedi ki...

Büyüdükce dağılıp çoğalıp koşturuyoruz anları ztabi o zaman :) zamanla yarıştayız sanki :)

adaşehir dedi ki...

Ülkü; zaman mı bize hükmediyor biz mi zamana peki? Çoğu kez zaman bize sanki... Sorun da burada değil mi? Üff çok iç sıkıcı konuştum ya sanki :)

Ülkü dedi ki...

O bize tabiki :))) yok sıkıcı değilsin :) soerun ona ayak uydurabilmekte sonra bizde hükmeye başlarız :)

adaşehir dedi ki...

Ülkü; haklısın canım, sorun ona ayak uydurup hükmedebilmekte :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...