3 Ekim 2013 Perşembe

Victorinox Swiss Army Maverick Saat

 

VICTORİNOX'DAN MODERN BİR KLASİK, MAVERICK SAAT
MAVERICK SAAT, VICTORINOX'DAN KLASİKLEŞMİŞ SPOR TARZ
İsviçre'li Victorinox Swiss Army, Maverick saatin modelini 2013 de yenileyerek, klasikleşmiş spor tarza yeni bir yorum getirdi. Klasik görünümden vazgeçmeyenlerin tutkuyla bağlandığı spor modeli ile Victorinokx Maverick, şimdi hem daha fonksiyonel, hem daha zarif...
Saat denildiğinde akla ilk gelen İsviçre'nin en eski markası Victorinox Swiss Army, Maverick modelini yenileyerek klasikleşmiş spor modeline modern bir yorum getirdi. Rahat okunan kadran ve keskin renklerle daha cesur ve güçlü bir kimliğe bürünen Victorinox Mavericjk, kadın ve erkekler için olan modelleri ile 2013 sonlarında yeni bir atakla, Victorinox tutkunlarını sevindirdi. 
Çelik ve altından oluşan 2 renkli bileklik ve altın renkli çelik kasası ile dikkat çeken Maverick; modern yorumunda çelik, kırmızı, mavi ve koyu kahve tonları ile de fark yaratmayı sevenlerin modeli oldu. Victorinox Maverick, sportif özelliğini devam ettirirken, yenilenen modern yüzü, değişmeyen ana hatları ve hayatı kolaylaştıran fonksiyonları ile sihirli bir dokunuş gibi kolunuzdaki cazibesini artırıyor.

Teknik Özellikler:
*Çizilme ve darbelere karşı dayanıklı safir kristal, anti-röfle cam
*İsviçre el yapımı Ronda Kuvars Makine
*Metal ve kauçuk kayış alternatifleri
*Çelik, altın, yeşil, kırmızı ve koyu kahve tonlu renkli alternatifleri

Çelik Kayış: 1.390 TL'den başlayan fiyatlarla
Kauçuk Kayış: 1.290 TL'den başlayan fiyatlarla

Tüm seçkin saat mağazalarında bulabilirsiniz.

Bilgi İçin; www.eyb.com.tr


*basın bülteni
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...